Složili jsme tým z popcorňáků, kteří nejeli za stáje složené ze svých oddílů a namixovali se s vysokoškolským roverským kmenem Skrypta. Na společné fotce jsou všichni popcorňáci a Skrypťani, kteří se na závodě sešli. Někteří však jezdili za stáj MOP Stopa klánovice složenou z členů jejich oddílu.

Po celou dobu nakonec jezdili 4 stateční: Mája, Adam, Opičák a Pajdák. Po celou noc pak ještě Klára. Každopádně i ostatním velký dík. Sami bychom těžko vydrželi. Závěrečné kolečko slávy, kdy bylo jasné, že už nestihneme dojet pro další kolečko do časového limitu proběhlo tak, že se Opičák celou jízdu krmil koblížkem.

Během závodu nechybělo tradiční grilování. ♥

Ujeli jsme celkem225 koleček, tedy 360 kilometrů. To je stejná vzdálenost jako z Prahy do Ostravy po D1. Anebo naopak. Krásné páté místo obsadila naše stáj Skr¥pta & Popcorn.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

two × one =

Explore More

VSVSV

VSVSV Na konci září jsme vyrazili na ultimátní akci VSVSV!Aneb 🚂VÝPRAVA SOUKROMÝM VLAKEM SRBA VÁCLAVA Sraz byl v pátek v Mostu, kde jsme všichni nastoupili do Václavem půjčeného 🚃 vláčku a vyrazili jsme na 🛤️ cestu. První

Přespání na ostrově

Nejprve jsme se chtěli vypravit na přespání na bývalých mostních pilířích, ale měla přijít velká bouřka. To nám přišlo jako blbost,a tak jsme vymysleli alternativu. Vzali jsme lodní pytle, do nich naházeli věci (jídlo, tarp, oblečení, boty,

Zapalovač 2020

O víkendu jsme pořádali další ročník vzdělávacího kurzu Zapalovač pro začínající a budoucí vedoucí. Dvacet šest nadějných účastníků prošlo intenzivním vzdělávacím programem, jehož součástí byly i inspirativní aktivity či společenský večer s deskovkami a kytarami. Na kurz přijeli