Vylezli jsme na pilíř bývalého železničního mostu v Kralupech nad Vltavou, kde je dokonce budka pro případ deště. Přinesli jsme si v lodních vacích suché dřevo. Celý den jsme pozorovali lodičky a házeli kamínky do vody a slunili se. Večer a v noci jsme u táboráčku hráli na kytaru a zpívali písničky. Ráno jsme toho měli už dost a šli jsme domů. Adam utopil iPhona tuším i se sluchátkama a Opičák utopil čelovku. Vydařená akcička!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

thirteen + five =

Explore More

Přespání na ostrově

Nejprve jsme se chtěli vypravit na přespání na bývalých mostních pilířích, ale měla přijít velká bouřka. To nám přišlo jako blbost,a tak jsme vymysleli alternativu. Vzali jsme lodní pytle, do nich naházeli věci (jídlo, tarp, oblečení, boty,

PUKání 2020

V Neobyčejné klubovně jsme uspořádali akci Popcorn (později přejmenováno na PUKání). Absolventi kurzu Zapalovač měli po celý víkend zajištěný program v podobě sdílení příkladů dobré praxe, hraní her, zkoušení nových, představení osobních pokroků, prohlídky města jinak, než

Zapalovač 2026

V únoru jsme uspořádali již osmý ročník kurzu Zapalovač. Jednalo se o čtyřdenní intenzivní kurz určený pro začínající a budoucí vedoucí. Do zcela nové plzeňské skautské klubovny Střela dorazilo 28 účastníků z rozmanitých spolků, táborů a dokonce z jedné české